Pomożemy Ci stać się prawdziwym Bohaterem

Każdy z nas od dzieciństwa marzył o tym, żeby stać się superbohaterem. Myśl ta jest dla nas siłą napędową do podejmowania coraz wyższych szczytów oraz nowych celów. Obraliśmy życiowy kierunek i konsekwentnie dążymy do realizowania swoich planów.

Od najmłodszych lat aktywność fizyczna była nierozłącznym elementem naszego życia. Wysiłek kreował nasze charaktery i dodawał sił do pokonywania wszelkich przeszkód. Przyszedł czas, kiedy zadaliśmy sobie pytanie: Czy można stać się superbohaterem w kontekście szeroko pojętego sportu?

Jesteśmy pewni, że tak!

S-HERO! Ponadprzeciętność mamy w nazwie.

Nasza marka powstała, ponieważ wierzymy, że w treningu jest moc, która zmienia ludzi w lepszą wersję samych siebie.

Zaczynasz swoja przygodę ze sportem? Masz już za sobą pierwsze kroki w ulubionej dyscyplinie? Bardzo dobrze! Wierzymy, że osiągniesz poziom superbohatera w swojej dziedzinie.

Nikt Ci nie powie, że droga na szczyt jest łatwa i nikt za Ciebie jej nie pokona.

Mówisz, że nie dasz rady? Spokojnie... jesteśmy tutaj po to, żeby Ci pomóc.

Jesteśmy superbohaterami w tym, co robimy.

Firma S-HERO to inwestycja polskiego kapitału, zaangażowanie młodych i ambitnych przedsiębiorców oraz doświadczenie rodzimego producenta najlepszej jakości surowca w branży spożywczej. Dla naszej ekipy dążenie do uzyskania doskonałego produktu jest priorytetem i robimy to z pasją.

Odzwierciedlenie tych wartości znajdziesz w naszych produktach, które z wielką radością Tobie oferujemy.

Jesteśmy S-HERO! I takie też tworzymy produkty

Pierwszorzędna jakość, rewelacyjny design, doskonała funkcjonalność. Jednym słowem S-HERO! Nasze produkty są w 100% wytwarzane przez nas i dzięki temu mamy nad nimi pełną kontrolę.

Opracowujemy składy i wytwarzamy ze sprawdzonych, certyfikowanych surowców. Produkcję opieramy o najwyższy jakości system bezpieczeństwa żywności BRC, a zakład, w którym produkujemy należy do najnowocześniejszych w swojej branży. Świadczyć może o tym wprowadzenie norm ISO: 9001 oraz ISO:22000. Jesteśmy przekonani, że nasi kontrahenci to prawdziwi bohaterowie w swojej działalności.

S-HERO! Z nami jesteś superbohaterem!