Aminokwasy

SBCAA + Glutamine Cactus

  • SUPER SZYBKA REGENERACJA ORGANIZMU
  • ŚWIETNY SMAK
  • RÓŻNORODNOŚĆ SKŁADNIKÓW POPRAWIAJĄCYCH ODBUDOWĘ
Smak
Ilość
Waga: 600g
Dostępny
cena:
75,00 zł
Brutto

Supermoce produktu

działanie

idealny produkt na regenerację po każdym wysiłku

wzrost

niezwykła mieszanka, zapewni szybką odbudowę organizmu, każdego super bohatera

smak

Pierwsze, tak doskonale dopracowane smakowo BCAA

jakość

Najwyższa jakość surowców, przekładająca się na super poziom budowy mięśni

Skrót BCAA pochodzi z angielskiego (Branched-Chain Amino Acid), a w języku polskim wyglądałoby to tak: Aminokwasy o Łańcuchach Rozgałęzionych – AOŁR. Czym są i do czego służą?

Aminokwasy o łańcuchach rozgałęzionych chronią Twój organizm superczłowieka przed procesem zwanym katabolizmem mięśni. Proces ten to nic innego jak destrukcja, unicestwienie, rozpad Twojej ciężkiej pracy włożonej w stworzenie idealnego ciała. Jak ten proces przebiega? Powiedzmy, że ukąsił Ciebie jakiś radioaktywny zwierzak. Zauważyłeś, że masz więcej siły, Twoje mięśnie zaczęły rosnąć wraz z przyjmowaniem odpowiednich ilości białka i ku Twojemu zdziwieniu - tłuszcz pozostał. Żeby wystawić swoje mięśnie na światło dzienne w wakacje, postanawiasz zrzucić tkankę tłuszczową. Niestety, organizm potrzebuje energii i jeżeli nie może jej pobrać z tkanki tłuszczowej, którą właśnie zrzucasz, to pobierze ją z tkanki mięśniowej, którą akurat budujesz. Aby wysłać informację do organizmu, by przestał sam siebie zjadać, musisz wspomóc się AOŁR, czyli powszechnie znanym BCAA.

Tu z pomocą dla Ciebie – Superczłowieka, przybywa S HERO ze swoim perfekcyjnym sBCAA. W skład naszego produktu wchodzą nie tylko aminokwasy o łańcuchach rozgałęzionych, ale także Glutamina, która buduje mięśnie. Genialne prawda? Nie dość, że zatrzymasz proces rozpadu mięśni (katabolizm mięśni) to jeszcze zbudujesz nowe! Walcz z katabolizmem! Pokaż miastu, że zasługuje na takiego bohatera jak Ty!

Zwiększ swoje supermoce!

Dobierz kolejny produkt aby w pełni cieszyć się siłą, energią przez cały dzien oraz odbudować

TWOJE BCAA

SKŁADNIKI

L-glutamina, aminokwasy BCAA: L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina, aromat wiśniowy, aromat cytrynowy, barwniki, tauryna, magnez (cytrynian magnezu), witamina C (kwas L-askorbinowy), substancje słodzące (sukraloza, acesulfam K), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), maltodekstryna.

INFORMACJE DODATKOWE

Produkt w postaci proszku, zawierający mieszankę antykatabolicznej glutaminy oraz aminokwasów rozgałęzionych BCAA występujących w proporcji 2:1:1. Wzbogacony dodatkowo tauryną, wspomagającą proces transportu i gromadzenia kreatyny w mięśniach. Zawarty magnez, odpowiedzialny jest za prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz redukcję zmęczenia i znużenia. Dodatek witaminy C wzmacnia organizm przy intensywnym wysiłku fizycznym. Preparat przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, mający na celu niwelowanie procesów katabolicznych zachodzących w mięśniach. Doskonale dobrana proporcja BCAA i glutaminy (1:1) zapewnia skuteczną regenerację organizmu po każdym treningu.

SPOSÓB UŻYCIA

Jedną miarkę proszku (12g) zmieszać z 250ml wody; spożywać raz dziennie (przed, w trakcie i/lub po zakończonym treningu). Opakowanie zawiera 50 porcji produktu.

SKŁADNIKI PRODUKTU

Wartość odżywcza 100g 12g
L-glutamina 41666,67 mg 5000 mg
L-leucyna 20833,33 mg 2500 mg
L-izoleucyna 10416,67 mg 1250 mg
L-walina 10416,67 mg 1250 mg
Łącznie aminokwasy rozgałęzione (BCAA) 41666,67 mg 5000 mg
Magnez 416,67 mg 50 mg
Witamina C 125 mg 15 mg
Tauryna 1666,67 mg 200 mg